3D tisk pro nový,
plně elektrický Ford Explorer

3D tisk se v průmyslové výrobě používá již delší dobu. V posledních letech však získává oblibu i mimo výrobní haly a konstrukční kanceláře. Díky klesajícím cenám domácích i profesionálních tiskáren a snadnějšímu použití se okruh uživatelů neustále rozšiřuje. 3D tisk si možná ještě nenašel cestu do běžné domácnosti, ale už dlouho jej používá jako spolehlivý nástroj stále větší počet technických nadšenců, milovníků umění i amatérských řemeslníků a 3D designérů. Každý, kdo má přístup k 3D tiskárně a vhodným 3D modelům, si může doma vytisknout vlastní výrobky od hraček a dekoračních předmětů přes nářadí po náhradní díly a dokonce i příslušenství k automobilům.

A právě zde do hry vstupujeme my. Společnost Ford neustále vyvíjí nové možnosti, které vám poskytnou co nejlepší prožitek a umožní vám užít si co nejlépe jízdu ve vozidle Ford.

Co kdybyste vzali věci do svých rukou a vytiskli si další výrobky pro vylepšení svého vozidla sami? Ford vám poskytne zdarma soubory STL různých vychytávek, které vám umožní optimálně využít středovou konzoli vozidla a přispějí tím k ještě pohodlnější, komfortnější a efektivnější jízdě.

Že nemáte 3D tiskárnu? Možná ale znáte někoho, kdo ji má. Pokud by vám byl ochoten pomoci, stačí mu poslat odkaz na tuto stránku s přehledem nebo na konkrétní 3D modely.


Doporučené nastavení tisku
Přilnavost k podložce: 			volitelná
Podpěry: ano
Rozlišení: 0.2
Výplň: 20%
Doporučený materiál filamentu: PLA

Víceúčelový box

Rozšiřte možnosti uložení víceúčelovým boxem, který lze vytisknout ve 3D. Box je navržen tak, aby se přesně vešel do středové konzole vašeho nového, plně elektrického Exploreru a umožnil vám lépe uložit vaše věci. Box lze do středové konzole umístit ve vertikální nebo horizontální poloze. Využijte úložný prostor optimálně!

Úložný box

Pro zajištění pořádku v úložném prostoru ve středové konzoli! Úložný box, vytisknutý na 3D tiskárně, se snadno vejde do středové konzole vašeho nového, plně elektrického Exploreru a rozdělí prostor na praktické oddíly. Navíc je vybaven sponou pro uchycení papírů. Už se jen tak nerozlétnou kolem!

Dělicí přepážka

Chtěli byste mít ještě větší pořádek v úložných prostorech? Dělící přepážka pro středovou konzoli vašeho nového, plně elektrického Exploreru, kterou lze vytisknout na 3D tiskárně, uchová pohromadě i menší předměty. Slouží nejen jako přepážka, ale je navíc vybavena držákem na tužku, sponou na karty i držákem na rtěnku nebo lak na nehty. Malé vylepšení s velkým efektem!

Víceúčelová rozdělovací přepážka

Máte pocit, že dokonale nevyužíváte úložný prostor středové konzole svého nového, plně elektrického Exploreru? Víceúčelová rozdělovací přepážka, kterou lze vytisknout na 3D tiskárně, rozdělí úložný prostor na výšku. Je opatřena víkem, které umožňuje přístup do spodního prostoru. Pokud je víko zavřené, vznikne uzavřený prostor, který není na první pohled vidět, a tedy ochrání vaše cennosti.

Víceúčelový adaptér do držáku nápojů

Co kdyby se držák nápojů ve středové konzoli mohl využít nejen pro uložení kelímků? Rozšiřte jeho možnosti využití víceúčelovým adaptérem do držáku nápojů ve vašem novém, plně elektrickém Exploreru, který lze vytisknout na 3D tiskárně. K adaptéru je možné upevnit různé typy držáků, např. pro telefon, tablet anebo světlo. Soubor umožňuje vytisknout adaptér do držáku nápojů a držák telefonu.

UPOZORNĚNÍ NA VYLOUČENÍ ODPOVĚDNOSTI

© 2024 Ford Motor Company.ALL‑ELECTRIC EXPLORER®, B‑MAX®, BRONCO®, C‑MAX®, ECOSPORT®, EDGE®, FIESTA VAN®, FOCUS®, GALAXY®, KA+®, KA, KUGA®, MONDEO®, MUSTANG MACH‑E®, MUSTANG®, PUMA®, RANGER®, S‑MAX®, TOURNEO CONNECT®, TOURNEO COURIER®, TRANSIT CONNECT®, TRANSIT COURIER®, TRANSIT CUSTOM®, TRANSIT® jsou ochranné známky společnosti Ford nebo jejích přidružených společností.

Společnost Ford své výrobky neustále vyvíjí. Vyhrazujeme si právo kdykoli změnit specifikace, barvy, ceny modelů, předmětů a použít odlišné obrázky, které jsou zobrazeny a popsány v této online publikaci. Tato online publikace obsahuje jak originální příslušenství Ford, tak i celou řadu výrobků od našich dodavatelů. Hvězdičkou označené příslušenství jsou pečlivě zvolené značkové výrobky jiných dodavatelů, které mohou podléhat odlišným záručním podmínkám. Více informací o těchto podmínkách získáte stisknutím ikony "Záruka" umístěné u každého výrobku nebo od prodejce společnosti Ford. Namontované příslušenství může mít vliv na spotřebu vozidla. Slovní označení Bluetooth® a loga jsou vlastnictvím společnosti Bluetooth® SIG, Inc. Veškeré jejich použití společností FORD MOTOR COMPANY je předmětem licence. Slovní označení iPhone/iPod a loga jsou vlastnictvím společnosti Apple Inc. Další ochranné známky a obchodní názvy jsou majetkem příslušných vlastníků.

" " " "