ACV* Sportovní anténa

2 049 615

521,51 Kč1

Dodává vozidlu sportovnější vzhled svým dynamičtějším a kompaktním provedením s podstatně kratším prutem ve srovnání s namontovanou originální anténou. Zajišťuje vysoce kvalitní příjem v pásmu AM/FM.


Výhody pro zákazníka:

 • Vysoká kvalita – vyrobeno v Německu
 • Vyvinuto podle OEM standardů společnosti Ford
 • Vyrobeno v souladu se systémem řízení kvality DIN ISO 9001
 • Přizpůsobeno vašemu konkrétnímu modelu
 • Vyrobeno z kombinace nejmodernějších odolných materiálů

  Sportovní vzhled a vynikající kvalita příjmu díky promyšlenému designu a kvalitní technické konstrukci
 • Snadná montáž bez použití nástrojů
 • Typově schváleno pro konkrétní model vozidla, není nutné žádné další osvědčení o bezpečnosti silničního provozu a montáži
 • Důkladné testování na vozidle s ohledem na dokonalé osazení a funkčnost v souladu s přísnými globálními specifikacemi společnosti FORD
 • Hlavní použité materiály: ABS, kyanoakrylátové lepidlo VA-250 Black, rychleschnoucí montážní lepidlo 550, ethylen-propylen-dien-monomerová pryž (EPDM), slitina mědi, niklu a zinku (CuZn), polyamid 6 (PA6)
 • Dodáváno s dvouletou zárukou dodavatele

Záruka poskytovaná dodavatelem společnosti Ford. Laskavě si vyžádejte podrobnější informace u autorizovaného dealera Ford.

Prohlédněte si kompatibilní vozidla
HLEDAT DEALERA
Přidat do seznamu

1 Doporučená prodejní cena včetně DPH.

*Označené příslušenství je pečlivě vybrané značkové příslušenství externích dodavatelů, na něž mohou být poskytovány odlišné záruční podmínky. Podrobné informace vám sdělí dealer Ford. Slovní ochranná známka a loga Bluetooth® jsou vlastnictvím organizace Bluetooth SIG Inc. a jakýkoli způsob použití těchto ochranných známek společností Ford Motor Company je v souladu s licenčními podmínkami. Slovní ochranná známka iPhone/iPod a loga jsou vlastnictvím společnosti Apple Inc. Ostatní ochranné známky a obchodní názvy jsou vlastnictvím příslušných vlastníků.

UPOZORNĚNÍ NA VYLOUČENÍ ODPOVĚDNOSTI

Společnost Ford své výrobky neustále vyvíjí. Vyhrazujeme si právo kdykoli změnit specifikace, barvy, ceny modelů, předmětů a použít odlišné obrázky, které jsou zobrazeny a popsány v této online publikaci. Tato online publikace obsahuje jak originální příslušenství Ford, tak i celou řadu výrobků od našich dodavatelů. Hvězdičkou označené příslušenství jsou pečlivě zvolené značkové výrobky jiných dodavatelů, které mohou podléhat odlišným záručním podmínkám. Více informací o těchto podmínkách získáte stisknutím ikony "Záruka" umístěné u každého výrobku nebo od prodejce společnosti Ford. Namontované příslušenství může mít vliv na spotřebu vozidla. Slovní označení Bluetooth® a loga jsou vlastnictvím společnosti Bluetooth® SIG, Inc. Veškeré jejich použití společností FORD MOTOR COMPANY je předmětem licence. Slovní označení iPhone/iPod a loga jsou vlastnictvím společnosti Apple Inc. Další ochranné známky a obchodní názvy jsou majetkem příslušných vlastníků.