Nižší hmotnost se rovná lepší dynamika - tak zní základní pravidlo závodění. Kola Ford Performance jsou lehká, vyrobená technologií Flow-form z lehké slitiny. Nejmodernější výrobní proces zajišťuje vyšší jízdní komfort i jízdní vlastnosti - především ve spojení s podvozkovými systémy coilover přizpůsobenými přímo modelu vozidla. Hliníková kola Ford Performance opatřená třemi vrstvami vysoce kvalitního laku ve speciálním matném barevném odstínu "Magnetite“ představují správnou volbu pro náročného řidiče. Jejich vzhled vyjadřuje podstatu motoristického sportu a jsou vhodná i pro zimní provoz.

Kolo Performance 17" kompletní zimní lehké kované kolo s logem Ford Performance, provedení s 10 paprsky, Magnetite Matt

2 368 552

10 099,87 Kč1

7 x 17" zális 47,5. Osazené zimní pneumatikou Continental v rozměru 205/45 R17.


Výhody pro zákazníka:

Kola z lehké slitiny Ford Performance Flow-Form s vlastní homologací ve sportovním stylu nabízejí všechny výhody standardních kol Ford a navíc se vyznačují ještě vyššími specifikacemi, které ocení sportovní řidiči:

 • Výrobní proces využívající nejvyspělejší technologie v oboru automobilových kol.
 • Proces Flow-Form zahrnuje tlakové opracování vnitřní strany ráfku po odlití kola za jeho současného otáčení. Při tomto procesu dochází k roztahování a stlačování hliníku, což zvyšuje jeho pevnost v tahu. Výsledkem jsou podobné vlastnosti jako při použití kování.
 • Výsledný výrobek je podstatně lehčí, pevnější, má vyšší tažnost, lepší odolnost proti nárazům a větší únosnost než tradiční lité kolo stejného designu.
 • Jedinečný vzhled díky modernímu designu, exkluzivními třívrstvému laku se speciálním matným odstínem „Magnetite“ a charakteristickému logu Ford Performance.
 • Dokonalé řešení pro vaše vozidlo s prohlášením o shodě (COC).
 • Vyrobeno v souladu se systémem řízení kvality DIN ISO 9001.
 • Splňuje globální specifikace společnosti FORD včetně důkladného testování s ohledem na pevnost a odolnost.
 • Vyrobeno z moderních materiálů prvotřídní kvality.
 • Povrchová úprava zaručující odolnost v zimních podmínkách, dlouhodobý test postřikem slanou vodou s ohledem na vynikající odolnost proti korozi.
 • Rentgenová kontrola vad v procesu výroby u každého jednotlivého kola.
 • Dlouhodobé testování na testovacích stolicích i na vozidlech zaručující bezpečnost po celou dobu životnosti vozidla, zachování jízdních charakteristik a funkčních vlastností.
 • Možnost použití původních středových krytů a matic na kola FORD – nejsou nutné další součásti.
 • Speciálně navrženo pro vaše vozidlo FORD – nejsou nutné žádné další úpravy, stačí namontovat a používat
 • Design doplňuje celkový styl vozu.
 • Dodáváno se zárukou FORD

Záruka poskytovaná společnosti Ford.


DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Instalaci musí provádět pouze specializovaná dílna. Na poškození jakékoli části způsobené nesprávnou montáží se nevztahuje záruka.

Chcete-li se dozvědět více a prohlédnout si obrázky, laskavě zvolte vozidlo

Zvolit kompatibilní vozidla
HLEDAT DEALERA

1 Doporučená prodejní cena včetně DPH. Zeptejte se prosím autorizovaného partnera Ford na cenu montáže příslušenství. Dovolujeme si upozornit, že dále mohou být zapotřebí doplňkové díly. Uvedená cena platí pouze pro disk z lehké slitiny a nezahrnuje pneumatiku.

*Označené příslušenství je pečlivě vybrané značkové příslušenství externích dodavatelů, na něž mohou být poskytovány odlišné záruční podmínky. Podrobné informace vám sdělí dealer Ford. Slovní ochranná známka a loga Bluetooth® jsou vlastnictvím organizace Bluetooth SIG Inc. a jakýkoli způsob použití těchto ochranných známek společností Ford Motor Company je v souladu s licenčními podmínkami. Slovní ochranná známka iPhone/iPod a loga jsou vlastnictvím společnosti Apple Inc. Ostatní ochranné známky a obchodní názvy jsou vlastnictvím příslušných vlastníků.

UPOZORNĚNÍ NA VYLOUČENÍ ODPOVĚDNOSTI

Společnost Ford své výrobky neustále vyvíjí. Vyhrazujeme si právo kdykoli změnit specifikace, barvy, ceny modelů, předmětů a použít odlišné obrázky, které jsou zobrazeny a popsány v této online publikaci. Tato online publikace obsahuje jak originální příslušenství Ford, tak i celou řadu výrobků od našich dodavatelů. Hvězdičkou označené příslušenství jsou pečlivě zvolené značkové výrobky jiných dodavatelů, které mohou podléhat odlišným záručním podmínkám. Více informací o těchto podmínkách získáte stisknutím ikony "Záruka" umístěné u každého výrobku nebo od prodejce společnosti Ford. Namontované příslušenství může mít vliv na spotřebu vozidla. Slovní označení Bluetooth® a loga jsou vlastnictvím společnosti Bluetooth® SIG, Inc. Veškeré jejich použití společností FORD MOTOR COMPANY je předmětem licence. Slovní označení iPhone/iPod a loga jsou vlastnictvím společnosti Apple Inc. Další ochranné známky a obchodní názvy jsou majetkem příslušných vlastníků.