Kolo Performance 18" lehké kované kolo s logem Ford Performance, provedení s 10 paprsky, Magnetite Matt

2 231 752

9 054,43 Kč1

8 x 18" zális 55 pro pneumatiky 235/40 R18.


Záruka poskytovaná společnosti Ford.

Chcete-li se dozvědět více a prohlédnout si obrázky, laskavě zvolte vozidlo

Zvolit kompatibilní vozidla
HLEDAT DEALERA
Nižší hmotnost se rovná lepší dynamika - tak zní základní pravidlo závodění. Kola Ford Performance jsou lehká, vyrobená technologií Flow-form z lehké slitiny. Nejmodernější výrobní proces zajišťuje vyšší jízdní komfort i jízdní vlastnosti - především ve spojení s podvozkovými systémy coilover přizpůsobenými přímo modelu vozidla. Hliníková kola Ford Performance opatřená třemi vrstvami vysoce kvalitního laku ve speciálním matném barevném odstínu "Magnetite“ představují správnou volbu pro náročného řidiče. Jejich vzhled vyjadřuje podstatu motoristického sportu a jsou vhodná i pro zimní provoz.

1 Doporučená prodejní cena včetně DPH. Zeptejte se prosím autorizovaného partnera Ford na cenu montáže příslušenství.

*Označené příslušenství je pečlivě vybrané značkové příslušenství externích dodavatelů, na něž mohou být poskytovány odlišné záruční podmínky. Podrobné informace vám sdělí dealer Ford. Slovní ochranná známka a loga Bluetooth® jsou vlastnictvím organizace Bluetooth SIG Inc. a jakýkoli způsob použití těchto ochranných známek společností Ford Motor Company je v souladu s licenčními podmínkami. Slovní ochranná známka iPhone/iPod a loga jsou vlastnictvím společnosti Apple Inc. Ostatní ochranné známky a obchodní názvy jsou vlastnictvím příslušných vlastníků.

UPOZORNĚNÍ NA VYLOUČENÍ ODPOVĚDNOSTI

Společnost Ford své výrobky neustále vyvíjí. Vyhrazujeme si právo kdykoli změnit specifikace, barvy, ceny modelů, předmětů a použít odlišné obrázky, které jsou zobrazeny a popsány v této online publikaci. Tato online publikace obsahuje jak originální příslušenství Ford, tak i celou řadu výrobků od našich dodavatelů. Hvězdičkou označené příslušenství jsou pečlivě zvolené značkové výrobky jiných dodavatelů, které mohou podléhat odlišným záručním podmínkám. Více informací o těchto podmínkách získáte stisknutím ikony "Záruka" umístěné u každého výrobku nebo od prodejce společnosti Ford. Namontované příslušenství může mít vliv na spotřebu vozidla. Slovní označení Bluetooth® a loga jsou vlastnictvím společnosti Bluetooth® SIG, Inc. Veškeré jejich použití společností FORD MOTOR COMPANY je předmětem licence. Slovní označení iPhone/iPod a loga jsou vlastnictvím společnosti Apple Inc. Další ochranné známky a obchodní názvy jsou majetkem příslušných vlastníků.