S tuningovými sadami schválenými společností Ford to všem ukážete. Pokud hledáte způsob, jak dokonale využít veškerý výkon motoru anebo ho ještě zvýšit, výjimečné kalibrační sady Mustang GT představují to správné řešení pro vás. Sady sestavené ve výrobním závodě umožňují změnit agilitu vozidla ve třech stupních, a tak ještě zvýšit vzrušení z jízdy. Sady nejsou schválené pro veřejné komunikace!

GT Performance Cold Air Intake Calibration Kit power pack 2

Ford Mustang 03. 2015, GT, až do 10/2017

2 216 661

36 189,89 Kč1

Zvýší výkon a točivý moment motoru. Je vybavena funkcí no-lift shift a zajišťuje lepší odezvu škrticí klapky. Obsahuje tovární sání studeného vzduchu z GT350 s tělesem škrticí klapky 87 mm, speciální adaptér sání, otevřený vzduchový filtr, který je naprosto jedinečný v celém odvětví, a vlastní kalibrační software společnosti Ford. Kalibrace je dostupná pro vozidla s manuální i automatickou převodovkou a umožňuje řadit převodové stupně až do 4,09:1. Kalibrace pro automatickou převodovku zajišťuje optimalizovanou strategii řazení pro zvýšení výkonu, ve srovnání s tovární verzí činí nárůst až cca 21 k/32,5 Nm při nejvyšším výkonu/54,2 Nm při 1500 min-1. Upozornění: Instalace kalibrace vyžaduje laptop a připojení k internetu.

Není schváleno pro provoz na veřejných komunikacíchNení schváleno pro provoz na veřejných komunikacích


Záruka poskytovaná společnosti Ford.

Chcete-li se dozvědět více a prohlédnout si obrázky, laskavě zvolte vozidlo

Zvolit kompatibilní vozidla
HLEDAT DEALERA

1 Doporučená prodejní cena včetně DPH. Zeptejte se prosím autorizovaného partnera Ford na cenu montáže příslušenství.

*Označené příslušenství je pečlivě vybrané značkové příslušenství externích dodavatelů, na něž mohou být poskytovány odlišné záruční podmínky. Podrobné informace vám sdělí dealer Ford. Slovní ochranná známka a loga Bluetooth® jsou vlastnictvím organizace Bluetooth SIG Inc. a jakýkoli způsob použití těchto ochranných známek společností Ford Motor Company je v souladu s licenčními podmínkami. Slovní ochranná známka iPhone/iPod a loga jsou vlastnictvím společnosti Apple Inc. Ostatní ochranné známky a obchodní názvy jsou vlastnictvím příslušných vlastníků.

UPOZORNĚNÍ NA VYLOUČENÍ ODPOVĚDNOSTI

Společnost Ford své výrobky neustále vyvíjí. Vyhrazujeme si právo kdykoli změnit specifikace, barvy, ceny modelů, předmětů a použít odlišné obrázky, které jsou zobrazeny a popsány v této online publikaci. Tato online publikace obsahuje jak originální příslušenství Ford, tak i celou řadu výrobků od našich dodavatelů. Hvězdičkou označené příslušenství jsou pečlivě zvolené značkové výrobky jiných dodavatelů, které mohou podléhat odlišným záručním podmínkám. Více informací o těchto podmínkách získáte stisknutím ikony "Záruka" umístěné u každého výrobku nebo od prodejce společnosti Ford. Namontované příslušenství může mít vliv na spotřebu vozidla. Slovní označení Bluetooth® a loga jsou vlastnictvím společnosti Bluetooth® SIG, Inc. Veškeré jejich použití společností FORD MOTOR COMPANY je předmětem licence. Slovní označení iPhone/iPod a loga jsou vlastnictvím společnosti Apple Inc. Další ochranné známky a obchodní názvy jsou majetkem příslušných vlastníků.