Zažijte na vlastní kůži, co přináší špičkové technické řešení pro zvýšení výkonu: sada s nejmodernějším turbodmychadlem GT nabízí víc než běžný kompresor. Kompletně sestavený tuningový systém vyrobený společností Ford umožňuje dosáhnout maximálního výkonu srovnatelného se závodními vozidly, a tak dostat soupeře pod pořádný tlak. Sada není schválena pro veřejné komunikace!

GT Performance Supercharger Kit

Ford Mustang 03. 2015, GT, až do 10/2017

2 216 665

278 574,67 Kč1

Sada obsahuje 2.3l turbodmychadlo se dvěma rotory (TVS). Sadu tvoří rotory se čtyřmi lopatkami, vysokoprůtoková hrdla sání a výtlaku, která zajišťují vyšší tepelnou účinnost, a tedy větší objemovou kapacitu průtoku při vyšších otáčkách za minutu, dále nižší sběrné potrubí sání, těleso dvojité elektronické škrticí klapky 60 mm, systém přívodu vzduchu, rozdělovače paliva, úplný systém s mezichladičem typu vzduch-kapalina s čerpadlem, výměník tepla a nádrž. Sada rovněž obsahuje hnací řemen pro přenos vysokých výkonů, vysokoimpedanční vstřikovače paliva a vlastní software společnosti Ford pro kalibraci výkonu, který zajišťuje podstatně lepší odezvu škrticí klapky a umožňuje zažít jedinečný pocit z jízdy ve výkonném vozidle. Nárůst až na 670 k při cca 0,62 bar. Upozornění: Instalace kalibrace vyžaduje laptop a připojení k internetu. Kalibrace nepodporuje adaptivní tempomat (AAC)

Není schváleno pro provoz na veřejných komunikacíchNení schváleno pro provoz na veřejných komunikacích


Záruka poskytovaná společnosti Ford.

Chcete-li se dozvědět více a prohlédnout si obrázky, laskavě zvolte vozidlo

Zvolit kompatibilní vozidla
HLEDAT DEALERA

1 Doporučená prodejní cena včetně DPH. Zeptejte se prosím autorizovaného partnera Ford na cenu montáže příslušenství.

*Označené příslušenství je pečlivě vybrané značkové příslušenství externích dodavatelů, na něž mohou být poskytovány odlišné záruční podmínky. Podrobné informace vám sdělí dealer Ford. Slovní ochranná známka a loga Bluetooth® jsou vlastnictvím organizace Bluetooth SIG Inc. a jakýkoli způsob použití těchto ochranných známek společností Ford Motor Company je v souladu s licenčními podmínkami. Slovní ochranná známka iPhone/iPod a loga jsou vlastnictvím společnosti Apple Inc. Ostatní ochranné známky a obchodní názvy jsou vlastnictvím příslušných vlastníků.

UPOZORNĚNÍ NA VYLOUČENÍ ODPOVĚDNOSTI

Společnost Ford své výrobky neustále vyvíjí. Vyhrazujeme si právo kdykoli změnit specifikace, barvy, ceny modelů, předmětů a použít odlišné obrázky, které jsou zobrazeny a popsány v této online publikaci. Tato online publikace obsahuje jak originální příslušenství Ford, tak i celou řadu výrobků od našich dodavatelů. Hvězdičkou označené příslušenství jsou pečlivě zvolené značkové výrobky jiných dodavatelů, které mohou podléhat odlišným záručním podmínkám. Více informací o těchto podmínkách získáte stisknutím ikony "Záruka" umístěné u každého výrobku nebo od prodejce společnosti Ford. Namontované příslušenství může mít vliv na spotřebu vozidla. Slovní označení Bluetooth® a loga jsou vlastnictvím společnosti Bluetooth® SIG, Inc. Veškeré jejich použití společností FORD MOTOR COMPANY je předmětem licence. Slovní označení iPhone/iPod a loga jsou vlastnictvím společnosti Apple Inc. Další ochranné známky a obchodní názvy jsou majetkem příslušných vlastníků.