Dodejte svému vozidlu charakter závodního speciálu špičkovými sportovními výfukovými systémy z nerezové oceli předních dodavatelů tuningových dílů. Tlumiče mají nejen úžasný zvuk, ale také přispívají ke zvýšení výkonu účinným snížením protitlaku výfukových plynů. Spolu s výrazným tvarem koncovek výfuku, které umocňují působivý vzhled zadní partie vozidla, dávají všem nepokrytě najevo, že před nimi není nějaké obyčejné auto!

Sportovní výfukový systém s dvojitou chromovanou koncovkou výfuku

Ford Mustang 03. 2015, GT, až do 10/2017

2 216 649

51 541,16 Kč1

Typ Cat-Back, pro montáž za katalyzátor instalovaný ve výrobě. Vyrobeno z nerezové oceli. Trubka ohýbaná s trnem 2.5" (6,35 cm), průměr koncovky výfuku 4" (10,16 cm). Využívá zavěšení výfuku namontované ve výrobě.


Záruka poskytovaná společnosti Ford.

Chcete-li se dozvědět více a prohlédnout si obrázky, laskavě zvolte vozidlo

Zvolit kompatibilní vozidla
HLEDAT DEALERA

1 Doporučená prodejní cena včetně DPH. Zeptejte se prosím autorizovaného partnera Ford na cenu montáže příslušenství.

*Označené příslušenství je pečlivě vybrané značkové příslušenství externích dodavatelů, na něž mohou být poskytovány odlišné záruční podmínky. Podrobné informace vám sdělí dealer Ford. Slovní ochranná známka a loga Bluetooth® jsou vlastnictvím organizace Bluetooth SIG Inc. a jakýkoli způsob použití těchto ochranných známek společností Ford Motor Company je v souladu s licenčními podmínkami. Slovní ochranná známka iPhone/iPod a loga jsou vlastnictvím společnosti Apple Inc. Ostatní ochranné známky a obchodní názvy jsou vlastnictvím příslušných vlastníků.

UPOZORNĚNÍ NA VYLOUČENÍ ODPOVĚDNOSTI

Společnost Ford své výrobky neustále vyvíjí. Vyhrazujeme si právo kdykoli změnit specifikace, barvy, ceny modelů, předmětů a použít odlišné obrázky, které jsou zobrazeny a popsány v této online publikaci. Tato online publikace obsahuje jak originální příslušenství Ford, tak i celou řadu výrobků od našich dodavatelů. Hvězdičkou označené příslušenství jsou pečlivě zvolené značkové výrobky jiných dodavatelů, které mohou podléhat odlišným záručním podmínkám. Více informací o těchto podmínkách získáte stisknutím ikony "Záruka" umístěné u každého výrobku nebo od prodejce společnosti Ford. Namontované příslušenství může mít vliv na spotřebu vozidla. Slovní označení Bluetooth® a loga jsou vlastnictvím společnosti Bluetooth® SIG, Inc. Veškeré jejich použití společností FORD MOTOR COMPANY je předmětem licence. Slovní označení iPhone/iPod a loga jsou vlastnictvím společnosti Apple Inc. Další ochranné známky a obchodní názvy jsou majetkem příslušných vlastníků.