Dodejte svému vozidlu charakter závodního speciálu špičkovými sportovními výfukovými systémy z nerezové oceli předních dodavatelů tuningových dílů. Tlumiče mají nejen úžasný zvuk, ale také přispívají ke zvýšení výkonu účinným snížením protitlaku výfukových plynů. Spolu s výrazným tvarem koncovek výfuku, které umocňují působivý vzhled zadní partie vozidla, dávají všem nepokrytě najevo, že před nimi není nějaké obyčejné auto!

Sportovní výfukový systém s dvojitou koncovkou výfuku v černém provedení

Ford Mustang 03. 2015, GT, až do 10/2017

2 216 684

51 541,16 Kč1

Typ Cat-Back, pro montáž za katalyzátor instalovaný ve výrobě. Vyrobeno z nerezové oceli. Součástí je dvojitá trubka tvaru X, která nahrazuje střední tlumič, trubka ohýbaná s trnem 2.5" (6,35 cm), průměr koncovky výfuku 4" (10,16 cm). Využívá zavěšení výfuku namontované ve výrobě.

Není schváleno pro provoz na veřejných komunikacíchNení schváleno pro provoz na veřejných komunikacích


Záruka poskytovaná společnosti Ford.

Chcete-li se dozvědět více a prohlédnout si obrázky, laskavě zvolte vozidlo

Zvolit kompatibilní vozidla
HLEDAT DEALERA

1 Doporučená prodejní cena včetně DPH. Zeptejte se prosím autorizovaného partnera Ford na cenu montáže příslušenství.

*Označené příslušenství je pečlivě vybrané značkové příslušenství externích dodavatelů, na něž mohou být poskytovány odlišné záruční podmínky. Podrobné informace vám sdělí dealer Ford. Slovní ochranná známka a loga Bluetooth® jsou vlastnictvím organizace Bluetooth SIG Inc. a jakýkoli způsob použití těchto ochranných známek společností Ford Motor Company je v souladu s licenčními podmínkami. Slovní ochranná známka iPhone/iPod a loga jsou vlastnictvím společnosti Apple Inc. Ostatní ochranné známky a obchodní názvy jsou vlastnictvím příslušných vlastníků.

UPOZORNĚNÍ NA VYLOUČENÍ ODPOVĚDNOSTI

Společnost Ford své výrobky neustále vyvíjí. Vyhrazujeme si právo kdykoli změnit specifikace, barvy, ceny modelů, předmětů a použít odlišné obrázky, které jsou zobrazeny a popsány v této online publikaci. Tato online publikace obsahuje jak originální příslušenství Ford, tak i celou řadu výrobků od našich dodavatelů. Hvězdičkou označené příslušenství jsou pečlivě zvolené značkové výrobky jiných dodavatelů, které mohou podléhat odlišným záručním podmínkám. Více informací o těchto podmínkách získáte stisknutím ikony "Záruka" umístěné u každého výrobku nebo od prodejce společnosti Ford. Namontované příslušenství může mít vliv na spotřebu vozidla. Slovní označení Bluetooth® a loga jsou vlastnictvím společnosti Bluetooth® SIG, Inc. Veškeré jejich použití společností FORD MOTOR COMPANY je předmětem licence. Slovní označení iPhone/iPod a loga jsou vlastnictvím společnosti Apple Inc. Další ochranné známky a obchodní názvy jsou majetkem příslušných vlastníků.