Víc je prostě víc: naše špičkové sady nastavitelných tlumičů Coilover Ford Performance, které jsou odzkoušené na závodních okruzích, nabízejí více možností pro přesné nastavení podvozku, lepší jízdní dynamiku i lepší zážitek z jízdy.

Sada nastavitelných tlumičů Coilover z nerezové oceli s pružinami opatřenými práškovým lakem v modrém odstínu Ford Performance

Ford Focus 09. 2014, 5-dveřová vozidla s benzínovými motory v kombinaci s automatickou převodovkou, vozidla s naftovými motory 1.5 l a 2 l, avšak s výjimkou ST

2 229 763

55 442,20 Kč1

Sada obsahuje kompletní předem smontované a nastavené tlumiče. Umožňuje plynule snížit podvozek až o 40 mm. Vyznačuje se následujícími vlastnostmi: těleso pružící vzpěry z nerezové oceli s vysokou odolností proti korozi, nastavovací mechanismus a konce pružin opatřené polyamidovým povlakem, lichoběžníkový závit odolný proti znečištění a objímka pro nastavení výšky z odolného kompozitu, ručně nastavitelná tuhost tlumení při roztažení tlumiče s 16 provozními polohami, ručně nastavitelná tuhost tlumení při stlačení tlumiče s 12 provozními polohami, individuálně nastavitelná tlumicí síla.


Záruka poskytovaná společnosti Ford.

Chcete-li se dozvědět více a prohlédnout si obrázky, laskavě zvolte vozidlo

Zvolit kompatibilní vozidla
HLEDAT DEALERA

1 Doporučená prodejní cena včetně DPH. Zeptejte se prosím autorizovaného partnera Ford na cenu montáže příslušenství.

*Označené příslušenství je pečlivě vybrané značkové příslušenství externích dodavatelů, na něž mohou být poskytovány odlišné záruční podmínky. Podrobné informace vám sdělí dealer Ford. Slovní ochranná známka a loga Bluetooth® jsou vlastnictvím organizace Bluetooth SIG Inc. a jakýkoli způsob použití těchto ochranných známek společností Ford Motor Company je v souladu s licenčními podmínkami. Slovní ochranná známka iPhone/iPod a loga jsou vlastnictvím společnosti Apple Inc. Ostatní ochranné známky a obchodní názvy jsou vlastnictvím příslušných vlastníků.

UPOZORNĚNÍ NA VYLOUČENÍ ODPOVĚDNOSTI

Společnost Ford své výrobky neustále vyvíjí. Vyhrazujeme si právo kdykoli změnit specifikace, barvy, ceny modelů, předmětů a použít odlišné obrázky, které jsou zobrazeny a popsány v této online publikaci. Tato online publikace obsahuje jak originální příslušenství Ford, tak i celou řadu výrobků od našich dodavatelů. Hvězdičkou označené příslušenství jsou pečlivě zvolené značkové výrobky jiných dodavatelů, které mohou podléhat odlišným záručním podmínkám. Více informací o těchto podmínkách získáte stisknutím ikony "Záruka" umístěné u každého výrobku nebo od prodejce společnosti Ford. Namontované příslušenství může mít vliv na spotřebu vozidla. Slovní označení Bluetooth® a loga jsou vlastnictvím společnosti Bluetooth® SIG, Inc. Veškeré jejich použití společností FORD MOTOR COMPANY je předmětem licence. Slovní označení iPhone/iPod a loga jsou vlastnictvím společnosti Apple Inc. Další ochranné známky a obchodní názvy jsou majetkem příslušných vlastníků.