Karbonová sada výztuh mezi věžemi vyrobena z vysoce pevného uhlíku

2 289 578

11 004,95 Kč1

Sada obsahuje výztuhu mezi věžemi pro uložení pružících vzpěr. Výztuha v provedení ve vysokém lesku s červeným logem Ford Performance. Vyrobeno z vysoce pevného trubkového hliníkového jádra, ručně ohnuté a s ručně svařovanými spoji. Dodává se s prémiovými šrouby z nerezové oceli, maticemi a rozpěrkami. Délka: 1271,5 mm, průřez: 42,94 mm x 18,11 mm. Váha 1,575 kg. Sada obsahuje upevňovací a instalační materiál. Navíc je potřeba objednat 4 originální matice nezbytné pro instalaci. Důrazně doporučujeme odbornou instalaci tohoto příslušenství!


Záruka poskytovaná společnosti Ford.

Chcete-li se dozvědět více a prohlédnout si obrázky, laskavě zvolte vozidlo

Zvolit kompatibilní vozidla
HLEDAT DEALERA

1 Doporučená prodejní cena včetně DPH.

*Označené příslušenství je pečlivě vybrané značkové příslušenství externích dodavatelů, na něž mohou být poskytovány odlišné záruční podmínky. Podrobné informace vám sdělí dealer Ford. Slovní ochranná známka a loga Bluetooth® jsou vlastnictvím organizace Bluetooth SIG Inc. a jakýkoli způsob použití těchto ochranných známek společností Ford Motor Company je v souladu s licenčními podmínkami. Slovní ochranná známka iPhone/iPod a loga jsou vlastnictvím společnosti Apple Inc. Ostatní ochranné známky a obchodní názvy jsou vlastnictvím příslušných vlastníků.

UPOZORNĚNÍ NA VYLOUČENÍ ODPOVĚDNOSTI

Společnost Ford své výrobky neustále vyvíjí. Vyhrazujeme si právo kdykoli změnit specifikace, barvy, ceny modelů, předmětů a použít odlišné obrázky, které jsou zobrazeny a popsány v této online publikaci. Tato online publikace obsahuje jak originální příslušenství Ford, tak i celou řadu výrobků od našich dodavatelů. Hvězdičkou označené příslušenství jsou pečlivě zvolené značkové výrobky jiných dodavatelů, které mohou podléhat odlišným záručním podmínkám. Více informací o těchto podmínkách získáte stisknutím ikony "Záruka" umístěné u každého výrobku nebo od prodejce společnosti Ford. Namontované příslušenství může mít vliv na spotřebu vozidla. Slovní označení Bluetooth® a loga jsou vlastnictvím společnosti Bluetooth® SIG, Inc. Veškeré jejich použití společností FORD MOTOR COMPANY je předmětem licence. Slovní označení iPhone/iPod a loga jsou vlastnictvím společnosti Apple Inc. Další ochranné známky a obchodní názvy jsou majetkem příslušných vlastníků.