Hýčkejte své spolucestující a umožněte jim na cestách snít v pohodlí na sedadle s opěrkou hlavy na spaní.

2 520 207

ACV* Opěrka hlavy na spaní černá umělá kůže z PVC se stříbrným zesíleným obšitím

1 057,54 Kč1

„Opěrku hlavy na spaní“ lze upevnit na každou nastavitelnou opěrku hlavy a funguje jako boční polštář, který zajišťuje boční opření hlavy a krku. Cestující tedy mohou odpočívat nebo spát, a tak pohodlně cestovat i na velké vzdálenosti. Opěrka hlavy zabraňuje hrbení a ohýbání, a tedy se cestující probudí čerství a nebolí je ramena ani krk.

  • Snadná instalace, jednoduše se připevní na tyče opěrky hlavy
  • Pohodlné boční opěrné polštáře z paměťové pěny
  • Boční opěrné polštáře jsou plně nastavitelné pro jakoukoli výšku cestujícího
  • Nastavení o 360° umožňuje nastavení polštářů do vzpřímené polohy a to v době, kdy se nepoužívají
  • Rozměry: 260 x 193 x 98 mm (d x š x v)
  • Hmotnost: 850 g

Záruka poskytovaná dodavatelem společnosti Ford. Laskavě si vyžádejte podrobnější informace u autorizovaného dealera Ford.

Chcete-li se dozvědět více a prohlédnout si obrázky, laskavě zvolte vozidlo

Zvolit kompatibilní vozidla

1 Doporučená prodejní cena včetně DPH.

*Označené příslušenství je pečlivě vybrané značkové příslušenství externích dodavatelů, na něž mohou být poskytovány odlišné záruční podmínky. Podrobné informace vám sdělí dealer Ford. Slovní ochranná známka a loga Bluetooth® jsou vlastnictvím organizace Bluetooth SIG Inc. a jakýkoli způsob použití těchto ochranných známek společností Ford Motor Company je v souladu s licenčními podmínkami. Slovní ochranná známka iPhone/iPod a loga jsou vlastnictvím společnosti Apple Inc. Ostatní ochranné známky a obchodní názvy jsou vlastnictvím příslušných vlastníků.

UPOZORNĚNÍ NA VYLOUČENÍ ODPOVĚDNOSTI

Společnost Ford své výrobky neustále vyvíjí. Vyhrazujeme si právo kdykoli změnit specifikace, barvy, ceny modelů, předmětů a použít odlišné obrázky, které jsou zobrazeny a popsány v této online publikaci. Tato online publikace obsahuje jak originální příslušenství Ford, tak i celou řadu výrobků od našich dodavatelů. Hvězdičkou označené příslušenství jsou pečlivě zvolené značkové výrobky jiných dodavatelů, které mohou podléhat odlišným záručním podmínkám. Více informací o těchto podmínkách získáte stisknutím ikony "Záruka" umístěné u každého výrobku nebo od prodejce společnosti Ford. Namontované příslušenství může mít vliv na spotřebu vozidla. Slovní označení Bluetooth® a loga jsou vlastnictvím společnosti Bluetooth® SIG, Inc. Veškeré jejich použití společností FORD MOTOR COMPANY je předmětem licence. Slovní označení iPhone/iPod a loga jsou vlastnictvím společnosti Apple Inc. Další ochranné známky a obchodní názvy jsou majetkem příslušných vlastníků.

" " " "