Jestliže chcete efektivně odehnat hlodavce, jako např. kuny, od motorového prostoru svého vozidla, a tak předejít nákladným opravám, odolné odpuzovací systémy K&K představují přesně takové technické řešení, jaké potřebujete.

K&K* Odpuzovač kun M2700, s ultrazvukovou ochranou

2 033 207

2 389,75 Kč1

Vyzařuje silné ultrazvukové vlny v poloměru 360°. Voděodolné provedení s krytím IP65 umožňuje umístit zařízení do spodní části motorového prostoru, a tak dosáhnout vyšší účinnosti. Odběr proudu cca 2 mA, vyzařuje pulsující, čistě ultrazvukové vlny, na něž si zvířata nemohou zvyknout, hladina akustického tlaku 110 dB při frekvenci 22 kHz, dosah 6 m/poloměr 360°, 100% vodotěsné reproduktorové šasi.


Záruka poskytovaná dodavatelem společnosti Ford. Laskavě si vyžádejte podrobnější informace u autorizovaného dealera Ford.

Prohlédněte si kompatibilní vozidla
HLEDAT DEALERA
Přidat do seznamu

1 Doporučená prodejní cena včetně DPH.

*Označené příslušenství je pečlivě vybrané značkové příslušenství externích dodavatelů, na něž mohou být poskytovány odlišné záruční podmínky. Podrobné informace vám sdělí dealer Ford. Slovní ochranná známka a loga Bluetooth® jsou vlastnictvím organizace Bluetooth SIG Inc. a jakýkoli způsob použití těchto ochranných známek společností Ford Motor Company je v souladu s licenčními podmínkami. Slovní ochranná známka iPhone/iPod a loga jsou vlastnictvím společnosti Apple Inc. Ostatní ochranné známky a obchodní názvy jsou vlastnictvím příslušných vlastníků.

UPOZORNĚNÍ NA VYLOUČENÍ ODPOVĚDNOSTI

Společnost Ford své výrobky neustále vyvíjí. Vyhrazujeme si právo kdykoli změnit specifikace, barvy, ceny modelů, předmětů a použít odlišné obrázky, které jsou zobrazeny a popsány v této online publikaci. Tato online publikace obsahuje jak originální příslušenství Ford, tak i celou řadu výrobků od našich dodavatelů. Hvězdičkou označené příslušenství jsou pečlivě zvolené značkové výrobky jiných dodavatelů, které mohou podléhat odlišným záručním podmínkám. Více informací o těchto podmínkách získáte stisknutím ikony "Záruka" umístěné u každého výrobku nebo od prodejce společnosti Ford. Namontované příslušenství může mít vliv na spotřebu vozidla. Slovní označení Bluetooth® a loga jsou vlastnictvím společnosti Bluetooth® SIG, Inc. Veškeré jejich použití společností FORD MOTOR COMPANY je předmětem licence. Slovní označení iPhone/iPod a loga jsou vlastnictvím společnosti Apple Inc. Další ochranné známky a obchodní názvy jsou majetkem příslušných vlastníků.