Jestliže chcete efektivně odehnat hlodavce, jako např. kuny, od motorového prostoru svého vozidla, a tak předejít nákladným opravám, odolné odpuzovací systémy K&K představují přesně takové technické řešení, jaké potřebujete.

K&K* Odpuzovač kun M4700B, kombinované zařízení

2 046 845

6 160,11 Kč1

Kombinuje elektrický výboj s vyzařováním ultrazvukových vln. Je vybaven šesti vícekontaktovými vysokonapěťovými kartáči, které je třeba rozmístit v motorovém prostoru. Kartáče proniknou kožešinou, k tlapkám a čenichu a tím výrazně zvýší účinnou kontaktní plochu. Max. odběr proudu 5,5 mA, vyzařuje pulsující, čistě ultrazvukové vlny, na něž si zvířata nemohou zvyknout, hladina akustického tlaku 105 dB při frekvenci 22,5 kHz, úhel vyzařování 360°, 100% vodotěsné reproduktorové šasi, díly mají krytí IP65. Včetně bezpečnostního vypínače kapoty. Vhodný pro větší motorové prostory. Upozornění: Elektrické výboje jsou pouze tak vysoké, aby zvířata odehnaly. Nezpůsobí jim další zranění!


Záruka poskytovaná dodavatelem společnosti Ford. Laskavě si vyžádejte podrobnější informace u autorizovaného dealera Ford.

Prohlédněte si kompatibilní vozidla
HLEDAT DEALERA
Přidat do seznamu
Stáhnout
Montážní návod PDF
Montážní návod PDF

1 Doporučená prodejní cena včetně DPH.

*Označené příslušenství je pečlivě vybrané značkové příslušenství externích dodavatelů, na něž mohou být poskytovány odlišné záruční podmínky. Podrobné informace vám sdělí dealer Ford. Slovní ochranná známka a loga Bluetooth® jsou vlastnictvím organizace Bluetooth SIG Inc. a jakýkoli způsob použití těchto ochranných známek společností Ford Motor Company je v souladu s licenčními podmínkami. Slovní ochranná známka iPhone/iPod a loga jsou vlastnictvím společnosti Apple Inc. Ostatní ochranné známky a obchodní názvy jsou vlastnictvím příslušných vlastníků.

UPOZORNĚNÍ NA VYLOUČENÍ ODPOVĚDNOSTI

Společnost Ford své výrobky neustále vyvíjí. Vyhrazujeme si právo kdykoli změnit specifikace, barvy, ceny modelů, předmětů a použít odlišné obrázky, které jsou zobrazeny a popsány v této online publikaci. Tato online publikace obsahuje jak originální příslušenství Ford, tak i celou řadu výrobků od našich dodavatelů. Hvězdičkou označené příslušenství jsou pečlivě zvolené značkové výrobky jiných dodavatelů, které mohou podléhat odlišným záručním podmínkám. Více informací o těchto podmínkách získáte stisknutím ikony "Záruka" umístěné u každého výrobku nebo od prodejce společnosti Ford. Namontované příslušenství může mít vliv na spotřebu vozidla. Slovní označení Bluetooth® a loga jsou vlastnictvím společnosti Bluetooth® SIG, Inc. Veškeré jejich použití společností FORD MOTOR COMPANY je předmětem licence. Slovní označení iPhone/iPod a loga jsou vlastnictvím společnosti Apple Inc. Další ochranné známky a obchodní názvy jsou majetkem příslušných vlastníků.