Ochrana vozidla

Gumové rohože přední, černé

2 731 690

Gumové rohože přední, černé

1 554,85 Kč1

Pro vozidla s kobercovou podlahou instalovanou ve výrobě, nelze pro Van a BEV (elektromobil)

Gumové rohože zadní, černé

2 731 688

Gumové rohože zadní, černé

1 016,40 Kč1

Pro vozidla s kobercovou podlahou instalovanou ve výrobě, nelze pro Van a BEV (elektromobil)

Podlahové koberce, standardní přední, černé

2 722 579

Podlahové koberce, standardní přední, černé

1 376,98 Kč1

Nelze pro Active

Podlahové koberce, standardní přední, černé s dvojím modrým prošitím Novinka

2 750 697

Podlahové koberce, standardní přední, černé s dvojím modrým prošitím

1 733,93 Kč1

Pro Active

Podlahové koberce, standardní zadní, černé Novinka

2 722 581

Podlahové koberce, standardní zadní, černé

954,69 Kč1

Nelze pro Active

Podlahové koberce, standardní zadní, černé s dvojím modrým prošitím Novinka

2 746 769

Podlahové koberce, standardní zadní, černé s dvojím modrým prošitím

957,11 Kč1

Pro Active

Zástěrky přední, tvarované

2 687 465

Zástěrky přední, tvarované

1 383,03 Kč2

1 Doporučená prodejní cena včetně DPH.

2 Doporučená prodejní cena včetně DPH. Zeptejte se prosím autorizovaného partnera Ford na cenu montáže příslušenství. Dovolujeme si upozornit, že dále mohou být zapotřebí doplňkové díly.

*Označené příslušenství je pečlivě vybrané značkové příslušenství externích dodavatelů, na něž mohou být poskytovány odlišné záruční podmínky. Podrobné informace vám sdělí dealer Ford. Slovní ochranná známka a loga Bluetooth® jsou vlastnictvím organizace Bluetooth SIG Inc. a jakýkoli způsob použití těchto ochranných známek společností Ford Motor Company je v souladu s licenčními podmínkami. Slovní ochranná známka iPhone/iPod a loga jsou vlastnictvím společnosti Apple Inc. Ostatní ochranné známky a obchodní názvy jsou vlastnictvím příslušných vlastníků.

Přehled příslušenství

PŘEHLED PŘÍSLUŠENSTVÍ

View
UPOZORNĚNÍ NA VYLOUČENÍ ODPOVĚDNOSTI

© 2024 Ford Motor Company.ALL‑ELECTRIC EXPLORER®, B‑MAX®, BRONCO®, C‑MAX®, ECOSPORT®, EDGE®, FIESTA VAN®, FOCUS®, GALAXY®, KA+®, KA, KUGA®, MONDEO®, MUSTANG MACH‑E®, MUSTANG®, PUMA®, RANGER®, S‑MAX®, TOURNEO CONNECT®, TOURNEO COURIER®, TRANSIT CONNECT®, TRANSIT COURIER®, TRANSIT CUSTOM®, TRANSIT® jsou ochranné známky společnosti Ford nebo jejích přidružených společností.

Společnost Ford své výrobky neustále vyvíjí. Vyhrazujeme si právo kdykoli změnit specifikace, barvy, ceny modelů, předmětů a použít odlišné obrázky, které jsou zobrazeny a popsány v této online publikaci. Tato online publikace obsahuje jak originální příslušenství Ford, tak i celou řadu výrobků od našich dodavatelů. Hvězdičkou označené příslušenství jsou pečlivě zvolené značkové výrobky jiných dodavatelů, které mohou podléhat odlišným záručním podmínkám. Více informací o těchto podmínkách získáte stisknutím ikony "Záruka" umístěné u každého výrobku nebo od prodejce společnosti Ford. Namontované příslušenství může mít vliv na spotřebu vozidla. Slovní označení Bluetooth® a loga jsou vlastnictvím společnosti Bluetooth® SIG, Inc. Veškeré jejich použití společností FORD MOTOR COMPANY je předmětem licence. Slovní označení iPhone/iPod a loga jsou vlastnictvím společnosti Apple Inc. Další ochranné známky a obchodní názvy jsou majetkem příslušných vlastníků.

" " " "