Umožněte jim pohodlně cestovat vpředu nebo vzadu v přepravním boxu Caree, který zajistí bezpečnost vašeho věrného přítele na cestách.

2 460 886

4pets®* Přepravní box Caree pro kočky a psy, lze ho bezpečně upevnit na kterékoli sedadlo pro spolucestující, provedení Cool Grey

9 817,94 Kč1

Inovativní a bezpečné řešení pro přepravu koček a menších psů do hmotnosti 8 kg. Speciálně vyvinutý pro bezpečné upevnění na sedadlo ve vozidle a pohodlné cestování domácího mazlíčka. Box s atraktivním vzhledem je vyroben z odolných a vysoce kvalitních materiálů. Lze ho snadno a spolehlivě upevnit na sedadle buď bezpečnostním pásem, nebo volitelnými rychloupevňovacími prvky ISOFIX. Splňuje platné požadavky na nejvyšší bezpečnost a prošel nejnáročnějšími testy ve zkušebním ústavu TÜV Süd v Německu včetně nárazových zkoušek a zkoušek toxicity materiálů. Hlavní vlastnosti: Dveřní zámek „Pull & Klick“ umožňuje otvírat a zavírat box jednou rukou, měkká zadní část se dokonale přizpůsobí tvaru sedadla vozidla, držadla umístěná vpředu a vzadu usnadňují manipulaci s boxem, vyjímatelné dvoudílné vnitřní čalounění lze prát při 40 °C, zavěšené přední čalounění tlumí nárazy a zajišťuje soukromí, rychloupevňovací vedení bezpečnostního pásu „Fixlock“, připraveno pro ISOFIX. Barevně sladěné náhradní polštáře jsou nabízené jako volitelné příslušenství.


Záruka poskytovaná dodavatelem společnosti Ford. Laskavě si vyžádejte podrobnější informace u autorizovaného dealera Ford.

Chcete-li se dozvědět více a prohlédnout si obrázky, laskavě zvolte vozidlo

Zvolit kompatibilní vozidla
HLEDAT DEALERA

1 Doporučená prodejní cena včetně DPH.

*Označené příslušenství je pečlivě vybrané značkové příslušenství externích dodavatelů, na něž mohou být poskytovány odlišné záruční podmínky. Podrobné informace vám sdělí dealer Ford. Slovní ochranná známka a loga Bluetooth® jsou vlastnictvím organizace Bluetooth SIG Inc. a jakýkoli způsob použití těchto ochranných známek společností Ford Motor Company je v souladu s licenčními podmínkami. Slovní ochranná známka iPhone/iPod a loga jsou vlastnictvím společnosti Apple Inc. Ostatní ochranné známky a obchodní názvy jsou vlastnictvím příslušných vlastníků.

UPOZORNĚNÍ NA VYLOUČENÍ ODPOVĚDNOSTI

Společnost Ford své výrobky neustále vyvíjí. Vyhrazujeme si právo kdykoli změnit specifikace, barvy, ceny modelů, předmětů a použít odlišné obrázky, které jsou zobrazeny a popsány v této online publikaci. Tato online publikace obsahuje jak originální příslušenství Ford, tak i celou řadu výrobků od našich dodavatelů. Hvězdičkou označené příslušenství jsou pečlivě zvolené značkové výrobky jiných dodavatelů, které mohou podléhat odlišným záručním podmínkám. Více informací o těchto podmínkách získáte stisknutím ikony "Záruka" umístěné u každého výrobku nebo od prodejce společnosti Ford. Namontované příslušenství může mít vliv na spotřebu vozidla. Slovní označení Bluetooth® a loga jsou vlastnictvím společnosti Bluetooth® SIG, Inc. Veškeré jejich použití společností FORD MOTOR COMPANY je předmětem licence. Slovní označení iPhone/iPod a loga jsou vlastnictvím společnosti Apple Inc. Další ochranné známky a obchodní názvy jsou majetkem příslušných vlastníků.